Portfolio

Obrázek

Produktové promo

Jedná se o krátké a většinou dynamické video představující nějakou službu, výrobek nebo činnost. Video je většinou citlivě laděno s atraktivním zvukem a často různými efekty obrazovými, zvukovými nebo digitálními.

 

 

Prohlédnout videa

Obrázek

Firemní promo

Firemní promo je komplexní video představující firmu nebo společnost formou stylové prezentace. Video je většinou doprovázeno nenásilnou, ale pozitivní hudbou a rozhovory. V ideálním případě by mělo také zobrazovat představitele společnosti a Ti by měli o firmě něco na kameru říkat, aby prolomili tzv. bariéru anonymity a ukázali lidi, kteří za firmou stojí.

 

Prohlédnout videa

Obrázek

Reportážní videa

Jak již vyplývá z názvu, jde o reportáž, tedy zachycení průběhu nějaké kulturní, společenské, sportovní nebo jiné akce. Reportážní video může být vytvořeno chronologicky podle času, kde jsou za sebou zachyceny nejzajímavější části programu akce nebo dynamicky podle témat.

 

Prohlédnout videa

Obrázek

Televizní spoty

? Krátké video většinou 30s, které zajímavým nebo informativním způsobem propaguje produkt, službu, společnost, událost atd. V ideálním případě by mělo být vtipné, zapamatovatelné a nadčasové. Televizní spoty mohou také být pouze tzv. sponzorské odkazy, kde je v ČR limitován způsob prezentace.

 

Prohlédnout videa

Obrázek

Hudební klipy

Hudební klipy dělíme na hudební pořady pro hudební či internetové TV kanály anebo klasické videoklipy vyráběné na míru k písničkám různých umělců a žánrů.

 

 

 

Prohlédnout videa

Obrázek

Videoportréty

Jde o krátký profesionální medailonek, který představuje osobu, zaměstnance, manažera, živnostníka, řemeslníka, profesionála ve svém oboru, aby si lidé uvědomili, že jde o sympatického člověka, který něco umí a má ke své profesi vztah.

 

 

Prohlédnout videa

Obrázek

Sportovní videa

Sportovní video je prakticky jakýkoliv záznam, který se výhradně zabývá sportem. Může jít o záznam nějakého utkání, nebo tréningu, ale také o návody jak správně různé sporty nebo cvičení provádět.

 

 

Prohlédnout videa

Obrázek

Další nabízené služby

Mimo uvedené kategorie také vyrábíme speciální videa jako jsou trailery k filmům, knihám nebo pozvánky na různé akce, svatební příběhy, mapování golfových hřišť a jiné individuální zakázky dle požadavků klientů.

 

 

více o naši nabídce