O nás

Historie a současnost

Od útlého věku nás fascinoval svět pohyblivých obrázků, ale museli jsme mnoho vyzkoušet, abychom se ujistili, že natáčení a postprodukce, je to hlavní co nás opravdu baví a naplňuje nás pocitem, že jsme užiteční. Než jsme se k tomu dopracovali, museli jsme v minulosti procestovat kus světa, získat zkušenosti i v jiných oborech a také podnikat ve zcela jiných oblastech.

 

Máme za sebou 22 let zkušeností v přípravě eventů, koncertů a festivalů a 10 let zkušeností v mezinárodním obchodě. Všechny  zkušenosti nám dnes velmi pomáhají. Plně se již věnujeme hlavně filmařské práci a vývoji technologií, které k tomu potřebujeme. Díky tomu se do každého projektu pouštíme opravdu s plným nasazením, vstáváme rádi, kdy je potřeba a pracujeme na projektu tak dlouho dokud výsledek neodpovídá naší představě a spokojenosti klienta.

 

Investujeme náš čas a nemalé finanční prostředky do dalšího vzdělávání, vývoje nových moderních filmařských technologií a práci s moderními profesionálními filmařskými programy. Jsme řádnými členy Adobe Creative Cloudu a Adobe VIP programu. Na veškeré technologie, které vlastníme a používáme, máme plné licence.  Jsme členy několika světových i domácích filmařských klubů a postprodukčních komunit. Naše společnost prošla, tak jako mnohé jiné, určitými etapami vývoje a svůj pravý směr získala až v roce 2011. Od té doby je LURE PRODUCTIONS progresívní společností v oblasti audiovizuálních komunikací a prezentací.

Tým

Náš tým tvoří několik profesionálů interních a celá řada freelance profesionálů, se kterými spolupracujeme jen na určité projekty.  Stále hledáme nové spolupracovníky nejen v ČR ale i v zahraničí. Jsme otevření každé výzvě v oblasti audiovizuálních komunikací.
 

Ivan Vašek, BCA. MB.
art director a jednatel